Numeroskop

4.12.2018 - 10.12.2018

Životní číslo1

Celý týden se necháte unášet na křídlech klidu a pohody. Je pravda,že i vás samotné překvapí, jak příjemný pocit to bude. Nenecháte se rozhodit vůbec ničím. Čeká vás menší nedorozumění v partnerském vztahu. S největší pravděpodobností se bude jednat o žárlivost ze strany vaší drahé polovičky, která není zvyklá na ledový klid. Hrozí,že si to bude mylně spojovat s obavou,aby se ve vašem životě nenacházel někdo jiný. Vy, jenž jste sami, máte konečně šanci vstoupit do vztahu.Tak si užijte energie toho týdne.

Životní číslo2

Máte před sebou velké rozhodutí. Jistě jste zaznamenali,že poslední dobou se pořád něco děje. Máte velké sklony k nervozitě. Zkuste ubrat plyn. Bohužel se v příštích dnech schyluje k hádkám. Ať už to bude s kýmkoliv, pokuste se udělat první krok k usmíření. Nebuďte tak tvrdohlaví a mile vás překvapí,že ten, koho jste považovali za svého skoro nepřítele,jím není. Ve skutečnosti se jedná jen o váš zastřený úhel pohledu.

Životní číslo3

Rodina ocení vaši všímavost, a to především v naslouchání. Celý týden budete velmi citliví a vnímaví. Dalo by se říci,že budete o krok napřed ve všem, co se kolem vás uděje. Nejvhodnější aktivity jsou pro tentokrát relax a klid. V práci se budete mít šanci blýsknout ve čtvrtek. Využijte toho a řekněte si o přidání.

Životní číslo4

Pokud měníte zaměstnání, oslníte nové kolegy hned na první dojem svým výjímečným smyslem pro humor. Jestliže udržujete milenecký vztah, se zadaným člověkem, hrozí provalení. Záhy si uvědomíte,že tento vztah nemá moc šanci být plnohodnotý. Mohlo by se stát,že lehce ublížíte sami sobě. Díky mimořádné energii máte ideální šanci udělat si jasno ve svých životních prioritách.

Životní číslo5

Milé pětky,pokuste se odpoutat od každodenních stereotypů a užít si předvánoční čas. V posledních dnech se necháváte spoutávat shonem. Uvidíte,že se vám uleví, když vezmete věci více s nadhledem. V lásce si uvědomíte,koho máte ve svém srdci. Nezapomínejte na sebe a dopřejte si čas na rozmyšlenou, ať už v jakékoliv oblasti.

Životní číslo6

Láska je tématem číslo jedna pro váš život. Touha po rodinném štěstí vás úplně pohltí. Pokud nejste ve vztahu, rozhodně vás čeká seznámení v romantickém duchu. Budete velmi rozněžnělé a toho není možné si nevšimnout. Hlavně se vyvarujte velkého spěchu na cestách ,hrozí nehody.

Životní číslo7

Nostalgické období vás bude provázet do druhé poloviny týdne. Vše špatné se rozplyne v dáli a konečně se vám uleví. Pokuste se koukat vpřed a nesnažit se za každou cenu vše rozklíčovat. Značně se vám uleví,když věci necháte spát. Máte sice příležitost k flirtu, ale vypadá to,že vás to nebude moc lákat. Berte to jako výzvu a nebraňte se pozvání na kávu.

Životní číslo8

Bohužel v partnerských vztazích máte před sebou hodně těžké chvíle. Stůjte si za svým, stůj co stůj. Jistě vás potěší,že je na obzoru nový vztah. Pozvolna se posouváte k uzavření minulosti, a i když budete chviličku smutní, záhy se ponoříte do plánování budoucnosti. Dalo by se říci,že v nouzi poznáte přátelé. Určitě si uvědomíte své priority i v oblasti práce.

Životní číslo9

Flirt bude doménou celého týdne. Budete si užívat péči svých příznivců. Máte velmi podmanivé energie a moc dobře to víte. Dokážete s toho vytěžit. Pozor na to, aby vám to příliš nestouplo do hlavy. V práci naberete hodně rychlé tempo,zkuste to nepřehánět. Finanční stránka nebude snadná . Rozhodně se vyvarujte zadlužování, nebylo by jednoduché v příštích měsících své závazky splatit.

Anna

Znáte mě z TV - výklad karet, numerologie, minulé životy, astrologie
Jmenuji se Anna Červená, téměř sedm krásných let jsem působila na Tv Prima v pořadu Volejte Věštce. Pravidelně se můžeme vídat v divadle Rokoko. Též je možné, se po předchozí dohodě, objednat k osobnímu setkání. Zaručuji diskrétnost a pochopení. Zde na lince věštírny mě můžete zastihnout průběžně každý den. V případě mé nedostupnosti se nebojte využít i mé zkušené kolegyně. Neposkytuji písemné výklady pouze mluvené slovo protože musím slyšet váš hlas.

Linka rychlé pomoci: 906 50 50 50 linka 17

 Již mnoho let se zabývám:

výkladem karet
numerologií
astrologií
minulými životy
moderováním vašich akcí

Velmi si vážím důvěry, se kterou se na mě obracíte.

Vaše Anna Červená
Mé osobní stránky: www.annacervena.cz
Offline
Linka 17

Neváhejte a volejte
online linku

ČR
Cena hovoru je 50 Kč/min vč. DPH.
Maximální délka hovoru je 24 minut
SK
Cena hovoru je 2 EUR/min vč. DPH.
Maximální délka hovoru je 60 minut

Volejte levněji
Volání za kredit

ČR
226 257 799
Cena hovoru od 26.05 Kč/min vč. DPH.
SK
0220 570 770
Cena hovoru je 50 Kč/min vč. DPH
Dobijte si kredit pro Vaše telefonní číslo a volejte na běžnou linku. Kredit se odečítá za každou započatou minutu hovoru se zvolenou  kartářkou