Vděčnost - "Vděčníček" - jedna z technik

Prožíváte své kalamity? Nějaká trápení a stále toho není dost?? .. Zlobíte se na všechny okolo, na sebe, nadáváte na Boha? ..  Och, i tímto jsem si prošla .. a děje se to mnoha lidem, vím, že přeci netrpím sama .. a přeci, to "bolí" a tak, že se neovládám .. a tehdy se mnou hovořila Nasame a posadila mě doslova na zadek .. a vysvětlila mi, že i když jsou věci jinak, než bych je v té době potřebovala, mám být za co vděčná .. zastyděla jsem se ..
Znovu jsem si musela uvědomit to .. za co MÁM být vděčná .. Jsou to pro někoho samozřejmosti .. ale dostává se toho všem? .. Potřebujete-li něco změnit, jednou z technik může být právě vděčníček, je to např. obyčejný sešítek, někdo rád větší formát, mně vyhovuje A5 :-) a že se tam toho vejde ..
Jak člověk není schopen poděkovat za to co MÁ, může dostat víc? .. Mnoho z nás došlo poznání právě skrze "kalamity" .. které nás posouvají
a i v nich, mám já osobně za co děkovat a tak, nejméně 5x v týdnu píšu Bohu většinou večer před spaním .. za CO jsem mu vděčná .. zkuste se nad tím zamyslet .. mělo by to být pro Vás přirozené, výběr slov, mělo by to z Vás tzv. odtékat, na počátku to tak nemusí být, to je fakt, můžete mít různé bloky, ale časem se to uvolní .. Pokaždé ho pozdravím .. kdyby byl "osobou", pozdravila bych ho přeci také .. tento svůj článek Vás budu trochu vést tak, abyste pochopili jak to dělám  já, vy můžete mít svůj styl .. časem si to osvojíte ..

To co cítím vložím do "hvězdíček  * "
Ukázka:
Zdravím Tě Otče, Bože, opět Ti musím poděkovat ..  *procítím si to v těle, jako by stál přede mnou, cítím jeho přítomnost ve svém Nitru a vím, že niterní hlas vět, slov co píšu v sobě odříkávám  a vím, že je vždy u toho .. Děkuji ti Otče za dnešní den .. za to, že mám domov, plně si uvědomuju, že je mnoho takových lidí, kteří domov nemají a musí denně přežívat na ulicích a pokud můžeš pomoz i jim, aby byli v pořádku.
*a cítím to, že on mě vnímá a ví, že TO těm lidem ze srdce přeju, vnímám obrazy toho, jak někoho doslova zvedá z ulice, někdo ještě musí třeba počkat, ale že jim pomáhá, např. skrze druhé lidi, aby takto svůj čas přežili* Děkuji Ti i za to, že jsem se ráno probudila, posadila jsem se, postavila na své vlastní NOHY, což mnoho lidí také prožít nemůže, neboť je vlastní NOHY neunesou, jsou nemocní, já tu sílu mám, mám i nějakou postel, domov. Vstanu a jdu do "práce", čili mám už i z čeho žít, existovat .. Děkuji .. *Niterně si procítím to, jak ráno vstávám, vše to co popisuju v tomto bodě, uvědomuji si to, na plné pecky, jaká je to klika, že jsem funkční, že mám svou práci* .. Děkuji Tí za to, že jsou mé děti v pořádku, že jsou zdravé, mám za co děkovat, byly doby, kdy to tak nebylo ..  *Plně si to procítím v těle, tu radost, klid a mír, to vše s tím spojené, neboť je toto pro MATKU velice důležité, když nemá děti v pořádku, matka doslova trpí, bolí jí to vše jako to její dítě/děti, je emočně vláčena spolu s ním/nimi a vidím je v obrazech, jak jsou šťastné, jak spolu tráví čas, jak jsou naplněné, celistvé ..*
Poznámka: Byly opravdu doby, kdy jsem s nimi nesla jejich trápení,  jako by to udělala snad každá matka jejich břímě, praktikuji i několikrát denně obrazy, vize .. jak jsou mé děti v pořádku,  po nějakém čase se to zlomilo, začalo se jim dařit pracovně, v soukromí, já jejich tok života tímto posiluju, abych i já měla klid :-). Neřeším s kým "jsou", to mi nenáleží, ať jsou prostě šťastné s kýmkoli .. je to jejich život, já ho za ně žít nemohu.. velice se v energiích ulevilo i mně, je to "pomoc", která mě stojí pár minut denně .. je k nezaplacení, neboť klid a mír na Duši si nelze takto koupit, uplatit .. to se musí cítit a žít .. Děkuji Ti za to, že jsou v pořádku MOJI blízcí, rodina, přátelé .. *Opět to nacítím v celém těle a vidím je šťastné, spokojené, klidné, mají takévše co potřebují* Poznámka: někdy Bůh najde takové řešení, že se někdo i "narodí" :-) a narodilo se tedy v rodině miminko, které nás všechny pojí, všichni jsme nadšeni a to před pár lety zmínka o dalším "dítěti" byla nepřijatelná, dnes všichni jásaji :-).
Babička má okolo koho kvokat, těší se, naučila se "fotit" :-)), ..  a jak to dítě přišlo na tento svět s Láskou, žije v ní, její bratříček k ní chodí a dává jí ve spánku pusinky, zrovna tak to dělá i tatínek .. když jsem se dívala do numerologie, narodila se "budoucí malá čarodějka", která má opravdu ten dar v sobě, že bude mírnit jakékoli "napětí v rodině" .. bude umět řešit problémy, zklidňovat lidi a přesto, že je jí pouhých 6 neděl, od 4 něděl žvatlá, krásně přibírá, je oplácaná masíčkem a to je samozřejmě jenom kojená .. Jiné děti jsou ve srovnání s ní hubeňoučké .. my máme cvalíka :-). Když jsem věštila toto miminko před lety, NIKDO mi nevěříl :-))) .. sekla jsem se pouze v tom a nebo to bylo mé přání, že to bude chlapeček ..na pohlaví nesejde .. jde o zdraví ..  Tímto se zlepšil i psychický stav "babičky", která už neměla kolem koho kvokat, lítat .. teď má :-) .. všichni to prožíváme ..  Tam kde je Láska, taková ta zdravá, funkční .. tam se rozjedou i energie finanční, to se stalo i tu, děje se to i jinde .. Láska zahojí hodně šrámů, zacelí to, co vypadá na krach, lidé si jenom musí vybavit, proč s tím partnerem "tehdy chtěli být a byli a jsou teď", najít jeho "hodnoty" .. které také časem můžeme vnímat jako samozřejmost ..

V deníčku oproti jiným já osobně děkuji i za to, co ještě NENÍ, což je prý špatně, tu je vidět, že to mám jinak, ale mně to funguje, takže děkuji
za dobrou práci, dobrého zaměstnavatele, finance, které přesně potřebuji, vše se plní .. netrvá to ani moc dlouho .. spojím to vše i s vizualizací :-) .. Ohledně práce to trvalo cca 3týdny :-) ..  Potřebovala jsem nové bydlení a tak se náhodou někdo jiný stěhoval .. a mně to přišlo ..

Na závěr toho poděkování vždy napíšu mocná slova ..a vždy je opakuji 3x, tím nabírají na síle ..  Pro mě jsou to slova "Amen, děkuji, posílám BOHU Lásku, důvěru, namaluji krystaly ze školy Kryon" ..  Slovo Amen znamená "Staniž se" .. a věřím BOHU, že mi pošle to co unesu, to co potřebuji pro život ..

Někomu může přijít vděčníček jako "dětská metoda" .. ale když budeme jako děti, pravdiví, hodní, radostní .. MILUJÍCÍ .. splní se naše přání ..
Nasedneme na svůj životní proud .. na naši vlnu .. a frčíme :-) Když se mi něčeho nedostává .. vím, že to má nějaký důvod, buď to pro mě
není až tak důležité, nebo by mi to mohlo i ublížit a já to tak nevnímám v tu chvíli, nebo to přijde pozdějí a Bůh to vyřeší za mě .. Obrazně .. přeci nepošle sirky pyromanovi :-) ..

Někdy si také něco, někoho přejeme s velkým tlakem .. někdy opravdu stačí to nacítit tak "maličkato" .. a hupsneme na tu vlnu .. toto jsem se také musela naučit .. a počítám i s tou Boží Ochranou, za kterou jsem Bohu neskonale vděčná ..

Jestliže např. řešíte partnera .. např. pije, konzumuje alkohol .. a vy si přejete, aby to skončilo .. poděkovala bych za to, že Bůh našel způsob, jak HO zastavit. Když toho druhého MILUJETE a víte, že by to poškodilo Váš vztah k němu, nebo pokud se na toto musí dívat Vaše děti .. Bůh tu cestu najde .. děkujte za to, že s tím "přestal" :-) ..  Nebude to ani trvat moc dlouho, pokud k Vám partner opravdu patří a máte
spolu být, skončí to .. podpořte to vizualizací, jak např. partner sportuje, věnuje se Vám, dětem, pokud je máte .. ve svém vděčníčku si můžete nasimulovat, vztah takový jaký ho potřebujete mít .. když byste spolu být tedy neměli, partner do pomyslně rozjetého vlaku nenaskočil, NEmá to tak mít, má jiný plán a Vy také a třeba časem naskočí někdo úplně jiný .. kdo k Vám patří ..  Když jsem něco takového řešila já, vymyslel Bůh psa :-))) To si neumíte představit, jak nám změnil život .. máme v něm své miminko, kamaráda .. miláčka :-) .. když se tomu drobečkovi podívám do očí .. tak moc mě to dostává .. pokaždé za něj děkuji .. je spontánní .. divoch .. nakrmím svoje emoce  mateřskou Láskou k němu :-) a děkuji tedy Bohu, že se narodil a že nám ho poslal do života, mě osobně by takové řešení nikdy nenapadlo .. náš vztah pookřál, nabral jiný směr, muselo dojít k zodpovědnosti a to bylo velice zásadní .. každý den po příchodu z práce je to o Radosti z toho, že jsme všichni chvilku spolu a pak máme i každý svůj časový plán .. Když jsem toto vyprávěla blízkým, ti se tak smáli :-)) ..  já se tak úpěnlivě modlila .. protože pro mě je klid a mír na Duši to nejdůležitější.. co MOHU prožívat .. a Radost z bytí ..

Jestli řešíte také tedy nějaké životní bolesti, zkuste také vděčníček, samozřejmě, že mám dost přátel, kteří si ho také píší .. a mají úspěchy ..
plní se jim přání .. u jedné známé došlo k situaci, že nevěděla kam se přesune, tam kde žila nemohla být a přišel jim skrze známe nádherný prostor .. Je to tak jednoduché, až to někomu přijde nesmyslné, možná k smíchu, ale to jsme si v sobě připustili sami, nebo lidé okolo nás nám vnutili to, že je vše strašně těžké .. a ono to tak není .. Než půjdete tedy do realizace vděčníčku .. zamyslete se nad tím a prociťte si to, jakou formou to uděláte, je k mání určitě vícero návodů .. mně sedí toto, když píšu, sálá to z mého Nitra, jsem v přímém spojení se sebou, se svým vnitřním Božstvím, s Bohem okolo .. a píšu to jako nyní .. hovorově .. neřeším spisovnou češtinu, není to důležité a pro mě by to bylo nepřirozené. Spousta lidí má problém i s gramatikou, není důležité to řešit, jde o sdělení, to je důležité :-) ..
Naučíte se tím i napojovat na své vnitřní Božství .. sleduji na počátku i svůj dech, abych se napojila na Přítomný okamžik ..

Ztratit nemůžete nic, pokud to půjde z Vás .. když to pustíte, když si dovolíte pocit "touhy" .. co to "rozjede" :-) ..

Pokud se do toho pustíte, přeju Vám mnoho úspěchů .. pocitů a prožitků, kdy najdete svůj vnitřní KLID a MÍR .. kdy si procítíte i důveru v sebe, v Boha, je to k nezaplacení ..
Stát Vás to bude max. pár minut několikrát v týdnu, ale můžete v nich prožít tolik úlevy a dobra, jako byste byli na dovolené ..

Dovětek .. za co ještě děkuji ..
- za to, že mám domov a je mi v něm krásně, že tu teče voda, dokonce i teplá, v jiných zemích to tak není, kdo zažil např. Indii, ví své .. :-)
- děkuji za vodu, že mám co pít a mohu se v ní umýt, vyprat .. apod ..
- za jídlo co mě nasytí ..
- za to, že mám finance i na to, abych byla schopná zaplatit své závazky spojené s domovem, existencí ..
- za to, že jsem v takovém stavu, že se obstarám "sama" .. že se zvládám opatřít  nejsem na nikom závislá ..
- za ošacení, za obuv, nechodím nahá, ani bosky .. kromě chvil, kdy je mi to milé :-)
Toto jsou pro někoho obzvlášť samozřejmé věci, které ovšem tak moc samozřejmé nejsou, nebo jednou nemusí být ..
- já děkuji i za to, když si mohu koupit něco jenom tak pro radost ..
- za fyzickou sílu, když ze mě sálá .. a mohu si den užít podle svých potřeb a představ .. kdy jsem mocná dračice :-)

Ve vděčníčku jsem nalezla toto:
- opět mě to přesvědčilo, že nejsem NIKDY sama .. že je Bůh se mnou ..
- vím, že tím se spustilo v těle něco ozdravného, ve vztazích také, v každém tématu, které do něj napíšu .. že mě to posílilo .. takže jestli prožíváte také nějaké ty kalamity, bolesti, hledejte techniku jak z toho ven, toto může být jedna z technik ..

Všem Vám posílám Lásku na dálku, přeju krásný život ve zdraví, Lásce .. a hojnosti ..
Promiňte, zda je to i trochu chaotické, jakmile dojde k propojení,  ke stavu "toto napiš lidem" .. jde to skrze prsty samo .. a má se to dostat
k Vám .. kdybych u toho řešila spisovnou češtinu, styl a nevím co ještě, už by to k Vám teklo skrze mé ego .. Vděčníčkem děkujete potažmo SOBĚ, neboť každý z nás je jeho malým střípkem ...

 Vaše Marie