Když se přání neplní ..

ANO, může se to dít, můžete to tak prožívat. Můžete to být tak, že tomu brání jeden či vícero faktorů .. Sice je to tu v článcích psáno možná jinými způsoby, nebo si to nepročítáte podrobněji, tudíž je asi Matkou Moudrosti opravdu opakování, nebo je to o sdělení jinými slovy ..
Dva dny na mě toto téma tlačí, tudíž píši a je to sdělení pro ty, kteří hledají důvody toho, že se jim přání neplní ..
A/ Bůh Vám tím sděluje, že nezná slovo NE! I když se Vám to tak nemusí jevit.
Bůh zná tyto formy:
- ANO a přání je vyslyšeno takřka ihned
- teď to není správný čas, vyčkej/te, je to o správném načasování
- mám pro TEBE něco/někoho lepšího .. ON je moudrý, on zná i Váš Boží plán, ano, můžete být v situaci, kdy si myslíte a žijete v tom, že Vy to víte nejlépe, ale věřte mi, že pak s odstupem času poznáte, k je Boží Moudrost laskavá, že vše se ve Vašem životě odehrává tak, že je to pro Vaše Blaho, což ve chvílích bolesti, smutku, můžete vnímat jinak.

Když se Vám tedy vše nemění tak rychle, tak, jak byste si to přáli, důvěřujte mu.. něco jste si před Inkarnací naplánovali prožíž, dnem zrození toto vše zapomeneme, abychom to prožili na plné pecky, abychom nemohli švindlovat :-), aby to prožití bylo úplné. Jestliže něco změnit můžeme, také to člověk vycítí, učí nás to i pokoře, což je něco jiného než pokoření.
¨
Jako příklad uvedu např. to, že si přejeme zaměstnání, žijeme v nějakém a jsme z něj rozladění, něco nás v něm ubíjí, tudíž si přejeme novou a zajímavou a tvůrčí práci, kde budeme i náležitě ceněni. Soustředíme na něj energii, při transformaci, cítíme to, že to tak už JE, že takovou práci máme, prožíváme v ní to tvůrčí, dobrý kolektiv, náležité finanční ocenění.. o zaměstnání přijd, jestliže jsme vše udělali správně.. jestliže se to někde lidsky řečeno "sekne"/zablokuje, provedeme kontrolu toho, jak to opravdu v Nitru cítíme, zda-li tam nemáme
vnitřní bloky /programy/, které mohou pramenit dokonce už dětství, jestli nám okolí třeba netvrdí "taková práce se ani sehnat nedá",
pak tomu můžeme niterně uvěřit a ono to tu transformaci, ty obavy a strach může zablokovat. Je pak důležité soustředit se na chvilku
a přeprogramování, uvědomit si, že jsou to cizí otisky v nás, kterým jsme dovolili nás blokovat. Je také možno to, že stále něco i kdyby maličko upravujeme své ožadavky, pro představu, když toto přání někdo předává andělům, aby s tím něco udělali, je to jako jim ho předat v krabici převázané stuhou a stále jim ji bereme z rukou a ono se to oddaluje a v krabici něco stále měníme .. z hlediska jiného pro představu, je to jako yste seděli u PC a lítali ze stránky na stránku a svoji energii štěpili, zkoušeli byste programovat a zkoušet si to v praxi na internetu,
bylo by to o dřině, spoustě času navíc .. když programátor tvoří program, dá si patrně také cíle, co má  en či onen program umět, tvoří a u toho věci mění, ale počítás tím a ví to, že se ten čas prodlouží .. dyž si nejdříve tedy vše dáme s rozmyslem na papír a to přání uvedeme do podoby, kdy je pro nás přijatelná, pak je ten proces kratší, počítejte s tím ovšem, že Bůh má i právo zasáhnout, pokud byl Váš Boží záměr jiný .. berte to s pokorou ..

Pro představu vztahu:
Chci být s někým kdo mě miluje .. kdo mi bude oporou, kdo se mnou bude v dobrém i zlém .. pro koho jsme i já jeho druhou polovinou, s kým se snesu a budeme se tedy doplňovat .. kdo bude tolerantní, zodpovědný .. společenský .. kdo tu bude pro MĚ, budu-li to potřebovat ..
V mém případě jde např. o to, že to co nabízím, také potřebuji a od partnera vyžaduji, jinak trpím, není mi s tím člověkem dobře .. proč bych měla trpět? :-), dnes už vím, že jsem se nenarodila pro TO, abych ve vztahu zbytečně trpěla, měla se užírat něčím co mi bere energii, potřebuji volnost, jsem schopná dát ji partnerovi, ale sama ji vyžaduji.
Vyšlu tedy přání .. a "vyčkávám" .. když tedy do Vašeho života potom někdo takový stoupí a má vícero těch vlastností, na těch co nejsou zrovna pro Vás dobré, můžete transformací, transformacemi zapracovat, pokud s Vámi má tento partner být .. věřte mi, že do toho Vašeho pomyslného vlaku života naskočí s tím, že se to změní .. to uvnitř Vás je to co Vám ON pouze zrcadlí .. co Vás tam někde na Vás samých trápí .. tím i toto odblokujete a ta energie začne proudit tak jak má a není to úplně lehké .. ale kdo opravdu chce, dokáže to .. pro někoho toto není naopak žádný problém, je to o důvěře v Boha, své vnitřní Božství, víra a síla si změnit svůj život tak, abych byl/a spokojená .. my oba .. Když jste ve vztahu, kde je to dlouhodobě špatné, ubírá nám to sílu, chuť do života, energie bývá rozlítaná a nejsme schopni něco změnit, může nás to ubíjet tak, že přestaneme mít sílu a chuť žít ..  to se lidem děje .. než nabereme totiž tu patřičnou sílu a nadhled, že tu jsme hlavně sami za sebe a jsme hlavně sami za sebe odpovědní, může nám špatný vztah doslova brát i životní mízu .. žádný jiný člověk nám nestojí za to, abychom si kvůli němu vzali život, nebo se JÍM nechali trápit, uzurpovat, mlátit .. je to o lidské důstojnosti a člověk, který je v mysli zdráv, nemá zapotřebí druhého ničit, nebo se nechat ničit ..

Když uděláte vše co umíte, když už nevíte co s tím, přesto od partnera neumíte odejít, je to o závislosti a to Láska není, závislost je o Strachu v nějaké podobě, tam, kde je Strach, tam Láska není.. trach je nízká energie .. když si tedy představíme to, že NIKDY nejsme SAMI, že je s námi vždy Bůh, uvnitř nás září i naše vnitřní Božství .. okolo nás je minimálně jeden strážný Anděl, spousta andělů a taky nějaký Archanděl, že stačí "i tiše zavolat o pomoc" a ona přijde .. vše jde snáz .. Dlouho jsem byla ve vztazích pro mě bolestných .. NEumím odejít jen tak, po bolestných vztazích jsem se to s Bohem naučila .. protože vím, že UMÍM být sama :-) a nečiní mi to žádné problémy. Je to taková úleva, je to pohodlné :-)) .. není to o smutku, já už vím, že nejsem nikdy sama, proč bych měla být smutná? :-) Bůh mě naučil tomu, že může být sice "krušno", ale vždy může být také lépe :-).. dal mi tu sílu unést bolest i ze zklamání.. ostě se to stalo, ale jsem tu, dýchám .. a vždy při mně/i při Vás stojí, jen si to neumíte představit a nebo si to nechcete připustit, jsou tací, kteří už jsou i závislými na "nízkých energiích žalu a utrpení" .. a místo, aby si řekli, že bude líp, že do jejich života přijde někdo, s kým jsou si druhou "polovinou", neustále na tom trvají, že chtějí obrazně "Pištu Hufnágla" a nikoho jiného .. pí na něm/na ní .. a čím víc lpí, tím více jim dotyčná/ý unikají.. a přitom stačí dotyčnou bytost "pustit" .. a buď se mnou tedy zůstane, nebo odejde .. a já poté poznám tu správnou bytost .. Stalo se mi, že jsem u něčeho takového byla, kdy mladá žena trvala na tom, že její partner je ten pravý, nebrala v potaz, že svůj život spíše přežívala .. pomohlo teprve až to, že jsem JI viděla "spokojenou, smějící se, v situaci, že má i dost financí a nemusí se tedy obávat toho, že strádá" ..  za rok byla žena úplně někde jinde :-)) ..
už jsem nevěděla co s ní, jak ji mám pomoci .. když si Vás někdo takto vybere, či to situace nějak vyžaduje a neplete se Vám do toho svým vystrašeným a lpícím pocitem, pocity, dá se to ovlivnit, s tím, e jsem prosila o Boží vůli .. o Boží milost pro ně oba .. horší by to bylo, kdyby mi to svou nedůvěrou kazila :-), to by se tlouklo, jak se říká "jenom Bůh ví, jak by to dopadlo" :-) ..

Proč toto dnes píši? .. Padají na věštírně takové dotazy .. stále Vás tu mnohé trápí a sužuje Vaše lpění .. nesoudím Vás, pouze to konstatuji, snad jsem alespoň trochu rozkryla to co Vás drtí ..

Nemám ráda věštění typu "Ortel" .. dnes můžeme spoustu věcí měnit, tak proč do toho nejít? Budu-li se nechat unášet pouze tím co plodí má mysl?? /pan Strach/ .. přinese mi/nám to hlavně bolest .. dejte na mě .. pracujte na sobě .. Nenechte si vzít své štěstí, nenechte otisky /programy/ jiných ít Váš život v jejich notách .. nenarodili jste sem na Zemi, abyste trpěli, abyste kvůli někomu/něčemu plakali ..do života
takové etapy samozřejmě vstoupí, ale prociťme si je, prožijme a znovu se postavme na své nohy a kráčejme vzpřímeně ..
NIKDO a NIC nás trvale nenaplní .. znáte to přeci, můžete snít o krásném autě .. není Vám přáno? :-) .. buď máte tedy někde blok, nebo byste se v něm zabili .. cenu se kvůli tomu trápit? Co se týče partnerů .. trápí Vás a tak, že Vám to bere životní silu? Radost se ze života vytratila? .. paradoxní je to, že pokud jej pustíte, přileze :-) .. a nebo také ne a dojde někdo, kdo bude ten pravý pro Vas :-) .. chápu i to, že si to někdo
z Vás neumí ani představit pro TO, že máte mysl zaplněnou bolestí.. ak přemýšlejte a prociťte si to, co Vám dělá Radost?? .. a jděte do toho i kdyby to byly procházky přírodou, můžete si do ní, za ní yjít sami :-).. k tomu NIKOHO nepotřebujete .. jenom své nohy, pohodlnou obuv, oblečení .. a trochu té síly .. abyste unesli své tělo .. jestliže toto máte, ještě nic není ztraceno ..

Když je mi smutno a něco mě bolí, často je to spíše kvůli druhým, kteří nejsou schopni vidět to, že se o ně Bůh stará a miluje je, pečuje o ně .. NEmám finance na to, abych jela na koncert kapel, teré zbožňuji, ale MOHU sedět u PC a mohu si jejich koncerty pustit :-) a najednou jsem tam s nimi, neexistuje tedy ani čas, ají i pro mě :-) a mě to neskutečně nabíjí :-)) .. Celý život dělám "Kvočnu" .. opravdu kvokám :-) .. jsem svázaná .. od mládí .. jak krásný je pocit, že NIC už NEmusím .. nemusela jsem ani tenkrát :-) .. partnerství, manželství je hřiště pro oba partnery .. dnes už to vím:-) .. jak ráda se sama i roztančím :-) .. a jen tak JSEM  ... děkuji Bohu za to, že stojím na vlastních nohách, je mnoho takových, kteří NEMOHOU .. já ano, je škoda si nezatančit :-) Dnes je sice neděle .. ale já mám vařeno z včerejšího dne :-)) .. proč bych dlela u plotny? Ten čas věnuji sama sobě a Vám :-) s tím, že mě netlačí čas a já si to užívám .. Píšu tedy i o výmluvách .. Když už se člověk nemůže soustředit na NIC .. je dobrá metoda "dýchání" a napojování .. napojte se na přítomný okamžik, nádech a výdech, sžírající myšlenky zmizí, zpočátku na pár vteřin, později se tréninkem zocelíte a vydržíte minuty, posílí Vás to, zklidní.. Proč věnovat přítomný okamžik sžírajícím myšlenkám?? .. tvoří nám budoucnost a pak, když toto vím, sam/a si tvořím budoucnost "tzv. jakou si zasloužím" .. hodiny denně se koupu v negativnich myšlenkách? NIKOMU tím nepomohu.. ani sobě, to už vůbec ne .. ničemu .. toto si vybíráme vědomě.. je to kouzlení .. transformace, základy kvantové .. kus Bible, kterou nám bohužel změnili .. to lidské vymazali .. ale naštěstí je to známé .. naše Duše se Inkarnují mnohokrát .. máme nová těla ..jsou tu jiné kulisy, prožíváme v nich své příběhy .. které se Karmicky zaplétají .. žijme vědomě ..tvořme své životy .. užijme si Matku Zemi .. na které je překrásně .. Bůh nám ji daroval .. pečujme i o ní .. stačí otřes sopky a vše je jinak ..
žijeme v moderní době, na sopky je krátká .. ve školách nás čí tolika nesmyslům, časem se přijde i na to a v dosti případech, že jsou věci i jinak :-), ale neučí nás tomu, jak se k sobě chovat "dobře i k sobě samému /sebeláska, sebeúcta/, mé ročníky učili jenom tomu, jak celé dny přežít :-) materiálně .. dnes je to ještě horší .. co naše děti? Dáme jim prostor? .. cit v našem náručí? ..
Život je Dar .. a také jsem k tomu musela dojít a dnes děkuji BOHU za všechna svá trápení a bolesti :-)) .. největším učitelem pro mě byla Láska a vztahy .. a NEMOC .. která samozřejmě s bolestí přišla .. ale stále dýchám a už jsem tu dávno neměla být .. mám tu asi tedy
ještě nějaké povinnosti .. které jsem si před Inkarnací naplánovala.. Nevěšte hlavu .. žijte .. přítomným okamžikem - tzn. vnitřním klidem..
a pak se Vám život změní ..
enechte si ho tedy vzít ničím negativním .. máte to ve svých dlaních ...

Mám pro Vás vzkaz .. pokud jste došli až sem .. Andělé, Archandělé Vám vzkazují, že jsou s Vámi a čekají na to, až je požádáte o pomoc, ONI sami to udělat nemohou, čekají na to, až si řeknete a buďte trpěliví, je to o správném ačasování .. jsou tu i pro Vás všechny .. Co Vás to bude stát? Žijí z energie Radosti, Vděčnosti, Lásky a zaplatit tedy může úplně každý ..

Toto jsem stáhla pro Vás .. přeji Vám ať jste šťastní, zdraví, spokojení a máte všeho hojnost ..

Vaše Marie ♥♥♥

Odpusťte mi překlepy :-), pokud nějaké najdete.