Je to ta pravá? Je to ten pravý? Kouzla Lásky?

Zdravím Vás moji drazí .. dnes jsem tu s tímto dotazem ..
Sami však ve svých Nitrech často cítíme odpověď/odpovědi a přesto tápeme.. Co s tím? ..

Mohou nastat tyto hlavní dvě varianty:
a/ Patříte mezi lidi, kteří touží změnit svůj život a pokud možno co nejvíce ztransformovat i tuto svou životní oblast..
b/ Berete vše tak, jak karty padnou, nemáte v sobě chuť něco měnit, což beru jako "fakt", neboť i k tomuto člověk musí dojít sám, nedá se to někomu vnutit, dá se o tom polemizovat, ledacos vysvětlit, ale volba je na každém z nás..
Beru i to, že v každém prožitém životě se toho spoustu naučíme a Duše si i musí něco prožít, aby to zpracovala, pochopila .. jsou tací, kteří v tomto životě neberou transformaci jako něco co "nefunguje", nikomu jeho názor/y neberu, i toto má pro Duši svůj význam .. je to "zkušenost", která se nedá bohužel přenést.. to se musí prožít ..

Uvedu nějaké názorné příklady:
Když jsem si nebyla "jistá", zda mě můj "Vysněný" chce, prožila jsem si miniaturní rodinnou konstelaci a stala jsem se na okamžik jím samým :-) ..  a nacítila jsem si to, že se MU líbím, ale ON neví, jak na tom se mnou je :-) a tak to skutečně i bylo.. a to víte, že jsem si pokládala karty, přesto toto nacítění bylo to "prožité" .. znáte rodinné konstelace? Já a mé dvě družky jsme takto dříve často praktikovaly. Bylo to ve trojici, síla třech má opravdu silnou razanci.

Pokud nás "vysněný" míjí, je dobré si ujasnit, zda ho opravdu chceme, jak to můžeme zjistit? Soustřeďte se ..zklidněte svůj dech, sledujte nádechy, výdechy, pusťte si nějakou klidnou a pro Vás příjemnou hudbu, např. meditační .. a představte si, že "jste spolu", představte si život se vším všudy, různé situace, včetně těch intimních .. jak Vám v těch chvílích je? Pokud je Vám nepříjemně  pocitově, pak je "problém" na Vaší straně.. pokud nevíte, to je také znak toho, že u Vás není něco v pořádku /z Vaší strany/, kdyby Vás např. něco na nějakém místě svědělo i to je signálem, že nemáte v sobě jasno, VY NEmáte jasno.. Můžete zkusit transformovat, což Vás mohu naučit, můžeme vyzkoušet co Vám
sedne, nebo to můžete nechat být a jít životem bez něj .. třeba to časem přijde samo, nebo Vám přijde do života někdo jiný a nebo také NIKDO ..
Stává se a poměrně často, že i když jsme po rozchodu a tudíž i např. delší dobu sami, stále vysíláme signál "že jsme obsazení" .. stále si toho "druhého" neseme ve svých energiích s sebou a to okolí i potenciální partneří to "cítí" a míjí nás .. Toto je pouze krátký výčet, záleží na Vás co si vyberete, co chcete, potřebujete žít, zda Vám vlastní štěstí stojí za to, abyste v sobě něco změnili a Váš život se stal kvalitnějším a vedle Vás stál člověk, který jde s Vámi ruku v ruce, v dobrém i ve zlém .. věřte mi, že to za TO stojí .. ta změna může do Vašeho života vkročit za poměrně krátkou dobu, nastane změna energií, mozek začne pracovat "jinak", spoje v mozku se přepnou a začnete nejen co se Lásky týče, ale i v jiných rovinách žít život tak, že Vám bude líp ..  Někdy toto beru i jako výzvu, hru :-) .. když měním svou realitu :-) ..  To "kouzlo změny sídlí v našich Nitrech" .. a myslím si, že v tomto se liším od většiny kartářek, přišlo mi to velice úžasné, to zjištění, že svou budoucnost mohu změnit na základě přítomného okamžiku, transformačními technikami :-). Netvrdím, že je to lehké .. neboť odmalička do nás vkládají rodiče, okolí různé informace, kterými nám vezmou naše pomyslná "křídla" :-) ..

Vždy, když jsem se něco snažila prozkoumat a srovnat "hlavou" /rozumem/,  co se vztahů týče, nedopadlo to "dobře" .. Intuice je v tomto vždy daleko  lepším rádcem, ona VÍ .. jenom jí často přehlížíme .. je to škoda ..  ale neberte své chyby jako chyby, berte je jako lekce .. ono to tak doopravdy i je :-) ..

Kouzla ..
Byla bych asi špatná čarodějka, kdybych i toto neměla za sebou :-) .. Může se stát, že někoho zbožňujete, dýcháte jen kvůli němu /obrazně/
a přesto .. on okolo Vás pouze prochází .. Vás to trápí a čím víc on/a o Vás nestojí, tím jste Vy bolavější, zamilovanější .. a tak člověk a to je hlavně v mládí.. sklouzne ke kouzlům .. zkrátka, pokud s Vámi Váš vysněný být nemá .. může se Vám podařit zlomit toto kouzlem .. a ON s Vámi bude .. krátce, déle, možná "do konce Vašich dní" .. ale štěstí to nepřinese Vám, ani jemu .. a pak jenom litujete toho .. že jste kdy kouzlil/a ..

Příběh ..
Je to už řada let .. nevěsta byla připravená .. čekalo se na ženicha .. svatebčané natěšení, jenom "nevěsta cítila", že něco není v pořádku .. a stalo se, ženich nedorazil a nedorazil už nikdy, bez vysvětlení se jí vytratil na léta ze života, vyhýbal se jí .. léta se jí vyhýbal ..až jednou .. se s ním viděla a to už byl ON zkrachovalou existencí .. na drogách, věčně opilý, nešťastný .. už byl i dvojnásobným otcem, věčně byli bez peněz .. dokonce i gambleřil .. ta jeho bývalá se na něj dívala i s lítostí, otázkou v očích "co se tenkrát stalo?" ..  Její sokyně, o které ona bývalá nevěsta ani nevěděla .. "čarovala" .. tenkrát si mnula prsty, jak moc byla úspěšná .. :-) a po letech toho litovala .. ON sám  nevěděl, proč "najednou" tu svatbu nechtěl .. nevěděl roky o tom kouzlení jeho nyní "současné manželky" ..  Byl to takový smutný konec .. ale aspoň se vše vysvětlilo ..
Varuji vždy lidi, aby si na "takové praktikování" dávali pozor .. lze těžko odlišit bílou magii od černé, co je pro jednoho "bílou magií, může být pro druhého magií černou" .. kde je hranice?? Proto každému radím, aby se naučil transformovat ..  Pro rozdíl to zkusím nastínit .. Představte si, že někoho opravdu tedy "chcete, toužíte po něm" .. NEchám vždy na BOHU, aby to rozlouskl za mě .. mohu si představit při transformaci
svého vysněného, jak s ním žiji, něco prožívám, různé situace a vždy jsme naladěni tak, aby život normálně v těch vizích plynul .. jako bych seděla tedy v rozjetém vlaku /život sám/, můj život plyne .. POKUD můj vysněný není tím pravým, do toho vlaku:
a/ vůbec nenaskočí .. nestíhá mé tempo, moje potřeby a byly by problémy .. sužující oba dva ..
b/ naskočí a vydrží v něm nějakou chvilku ..
c/ do mého vlaku naskočí ten, kdo v něm se mnou má být .. a nereptám :-) a může to být někdo úplně jiný .. neznámý ..


Přivolání partnera .. toho "co ke mně patří" ..
Jestliže jsem sama, bez partnera a NEní v okolí žádný můj vysněný .. sedla bych si v klidu, při svíčce .. hudbě .. a na papír bych si napsala .. to .. jak by měl vypadat .. aby se mi i líbil, pokud  mi na vzhledu záleží a je to pro mě moc důležité ..  popsala bych jeho vlastnosti .. jak moc má být či nemá společenský ... popsala bych i důkladně intimní chvilky, neboť toto téma musí opravdu také sedět, kdyby mi chtěl někdo vykládat, že na sexu nezáleží, rozesmál by mě :-), jestliže vztah nefunguje na této rovině, jde za čas s prominutím do kytiček :-( .. měl by být např. i zodpovědný, pracovitý .. každá/ý může zkusit svou formulaci, každý jsme originálem, máme jiné představy ..  Ten popsaný papírek bych si uložila pod polštář .. každý večer bych si ho před spaním přečetla, procítila bych si i onu "Intimitu" :-) ...  a ulehla bych na bok .. ruku vysunula před sebe s tím, že tu mou ručku drží můj nejdražší a vysněný, který pro tu chvíli opravdu "pocitově" leží vedlě mě, kdy se já cítím v bezpečí a jsem ráda, že je tam v té postýlce se mnou :-) .. Toto je velice jednoduché .. toto mám načteno, něco jsem do toho vložila i já, to ano .. to co jsem četla kdysi já .. tomu něco chybělo a to byla zodpovědnost, péče o mě, o domov apod .. přidala jsem do toho to, co je pro mě, jako pro ženu důležité .. také toto je tedy jedna z transformací .. jednoduchá, kterou může zvládnout každý samotář, který už být samotářem nechce ..

Důvěra ..
Když tedy transformuji, důvěřuji, že už to JE, existuje, že to ke mně přichází ..  ten člověk, ta situace .. řešení .. a proto vždy děkuji BOHU za to, že tu pro mě je.. je tu i pro Vás .. stačí si jenom říci o pomoc .. najít ho v sobě a to i v podobě sebelásky ..
Dříve se mi i blízcí smáli :-) .. když jsem poznala, potkala BOHA :-), dnes mi rozumí .. BOHA dnes už znají i mé ratolesti a jsem tomu moc ráda .. protože i kdyby se něco stalo a já například "umřela", tak vím, že to ty mé ratolesti tu na ZEMI dají :-) .. Dříve viděly mé ratolesti BOHA jako slabost, později pochopily, že je to ohromná síla, Láska .. která je tím největším kouzlem tu na ZEMI zcela určitě .. a kdo ví .. možná v celém Vesmíru :-) ..
Vždy, když Vám vykládám karty, jsem šťastná, že se naše Duše na okamžik potkávají .. vždy Vám přeji, ať Vám vše dobře dopadně, ať jste zdraví, šťastní, milovaní, milující .. ať žijete s Klidem a Mírem na Duši i na Srdci .. abyste poznali BOHA .. pokud to tak má ve Vašem, Vašich životech být .. protože pak Vás už jen tak nic neporazí .. pak poznáte, že NEjste nikdy sami .. ani na okamžik .. jako se to  stalo mně a mnoha jiným. ♥♥♥ Možná s ním už rozmlouváte, vypadá to jako "vnitřní" hlas ..  Možná Vám i on sděluje, něco o tom, je-li to ta pravá, pravý .. když Vám u toho netluče srdce strachy či vzrušením, pak je to JEHO hlas .. Vašeho vnitřního Božství .. a jestli to tak máte, gratuluji Vám a těším se z toho jako malé dítě ..

Pěstujte v sobě Sebelásku a pak .. se to vše zdravě spustí ..

Zdravá Láska je založena na Sebelásce ..

Vaše Marie ♥