Co je pro každého člověka důležité 1

1. Splněná přání:

Jak si správně přát? Každý z nás na to může mít jiný názor a má na to nárok. Přát si něco? Někoho? A na tom někom, na osobě, trvat? Čarovat kvůli tomu? Ano, ta osoba se mnou pravděpodobně nějakou dobu bude, ovšem nastanou takové problémy, starosti a situace, kdy můžeme litovat, že jsme si toho člověka přáli mít ve svém životě. Chce to i pokoru, mít v sobě jasno. Když si přejeme určitého člověka, pro vážný vztah, dlouhotrvající, nebo dokonce hledáme životního partnera (manželku, manžela). Měla by tomu přání odpovídat celá na Bytost, celé naše naladění. Můžeme si toto přání zhmotnit i tak, že si jej napíšeme. S jakým partnerem vydržíme? Jaký by měl mít životní styl? Co nám vyhovuje?

Např.:

– měl by být společenský (měl by rád chodit do společnosti, popít, tančit atd.)

– měl by chodit do práce a být v tomto směru zodpovědný

– měl by sportovat

– měl by být sečtělý, inteligentní

– měl by být zodpovědným partnerem

– měl by být zodpovědným otcem

Až si toto budete psát Vy, pište to tak, že už to je. Můj partner je společenský. Můj partner je sportovce atd. Už se mnou JE, ten vztah už prožívám a můj partner je právě takový.

Mně fungují přání o hmotných věcech tak, že se na ně dívám. Hledám např. sušičku prádla. Dívám se, co mě bude stát. Vím, že je to MOC peněz, ale potřebuji jí a moc po ní i toužím. A stalo se, že za pár dní se ozval známý, že má doma jednu novou, že jí někomu koupil a ten jí nechtěl, protože je to žrout elektřiny. Že mi jí dá a tak jí prostě mám.

Dívám se na parfémy, přijdou ke mně peníze navíc, které mohu utratit za to, co mě opravdu potěší.

A opět dovětek. Vím zcela jistě, že pokud by mi jí tento známý nedaroval, že by mi do života přišla s výdělkem nebo od někoho jiného. Že pokud jí mám mít a nezruinuje mě její provoz, že jí prostě dostanu. Pokud NE, tak to tak má být, protože bych jí finančně neutáhla. Nechávám to na Bohu-Vesmíru. On ví, co má dělat a jak to v sobě mám...


V tomto směru používám i Krystaly ze školy Kryon, které mi darovala Nasame. Mnohokrát mi pomohly. Zhmotnily něco, v čem mi bránily obavy. Fungují tak, že jejich energie letí k BOHU a tam se očistí od našeho Ega. Poté krystaly konají.

Příklad:

Vysílám lásku k mému vysněnému, pokud by se mnou měl být v tu dobu, atd., do života mi vstoupí, nebo ON potká někoho jiného. Nebo já – pro mě vyhovujícího partnera, nebo se potkáme později. Je to očištěno od Ega, v tom se liší od magie, kdy někoho narveme do role našeho partnera.


Metod je spousta.

Autor: Marie